martkase@gmail.com / 52 55 137
Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn

Enda iseloomustuseks kirjutasin ajateljele olulised töökohad, lavastused ning koolid.

2017

Talu Valgamaal areneb, ilmub "Metsik päevaraamat", varahommikuti teen endiselt ka kirja- ja mõttetööd.

2016

Elan suurema osa ajast Valgamaal Karula vallas. Meie #kaldetalu tegemistel saab silma peal hoida "Metsiku elu" blogisMaja teisest korruse kujundasime avaraks töötoaks, kus kirjutan ja mõtlen. Töötan varahommikuti arvuti taga ning päeval õues. Nii jõuab palju tehtud. Nii mulle meeldib. Käin suhteliselt tihti ka Tallinnas. Vastavalt sellele, et mis projektid parasjagu käsil on.

2015

Mõte OÜ produtseerib minu lavastuse "Eesti Ajalugu" Vaba Lava teatrimaja kuraatorprogrammis. Lavastus sisaldab projektiteatri kohta keerukat lavakujundust, liikuvat mammutit, näitlejatel meeletuid rolle, visuaalselt ilusaid videosid jms ehk teisisõnu nii mulle meeldib asju ette võtta. 

2010 - 2015

Töötan reklaamiagentuuris The Division loovjuhina. Tunnen end suurepäraselt, kui saan teha suuri asju - suuri lansseerimisprojekte ja brändimuutusi ning mastaapseid telereklaame.

Külastan veel kolm korda Cannes'i reklaamifestivali. Kokku viis korda Cannes'is käinuna tean päris täpselt, et millised on selles linnas parimad restoranid, kuidas skoorida rannajalgpalli turniiril ning mida õppida globaalsete brändide enesepromost.

2008 - 2010

Töötan Teatris NO99 dramaturgina. Äramärkamist väärivad minu varahommikune lavastus NO81 "Startup" ning Ühtne Eesti Suurkogu kommunikatsiooniga tegelemine.

Võidan koos Teele-Reet Tõrsiga ka teistkordselt Kuldmuna noortekonkursi. Saan teist korda külastada Cannes'i reklaamifestivali.

2004 - 2008

Õpin lavakunstikooli XXIII lennus dramaturgi õppesuunal. Näitan ülesse huvi ka lavastamise vastu ning lavastan oma näidendi "Perekond".

Kahel viimasel kooliaastal töötan paralleelselt ka disainibüroos Velvet teksikirjutajana. Saan esimesed kogemused äritekstide kirjutamisel. Koos Teele-Reet Tõrsiga võidan esimest korda Kuldmuna noortekonkursi.

2001 - 2006

Õpin Pedas/Tallinna Ülikoolis psühholoogiat. Saan endale sõbrad kogu eluks. Õpin tundma inimesi ning teooriaid, mille järgi inimesi lahti muugitakse.

2001

Läbin 19-aastaselt ajateenistuse spordiroodus, kuna tegelen veel aktiivselt jalgpalliga. Minu jalgpallurikarjääri tippaeg on vanuses 15 - 19. Kuulun erinevate vanuseklasside noortekoondistesse ning mängin Eesti Meistriliigas üle 30 mängu. Aga profijalgpallurit ei saanud minust seetõttu, et liigutused ei ole piisavalt kiired ning armastus profijalgpalli vastu pole piisavalt suur.

2000

Lõpetan Tallinna Reaalkoolis gümnaasiumi. Eelnevalt õpin ka Tallinna 7. Keskkoolis ja Kuristiku Gümnaasiumis. Teismelise aeg möödub paljuski jalgpalli mängides. Tänu pidevale kollektiivide vahetusele sain juba noorena aru, kui oluline on kohanduda ja olla avatud.

1982 - 1988

Sünnin 13. aprillil 1982. Veedan lapsepõlves palju aega maal vanaema ja vanaisa juures. Juba väikesest peale saab pidev rännak Tallinn - Karula minu elu päris osaks.